Dom Aktualności

wiadomości o firmie Zaproszenie na wystawę piękności Intercharm w Rosji

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z tego dostawcy. Użyłem dzisiaj maszyny PMU. Działa świetnie.

—— Linda Ezera Z Łotwy

Dobre towary, stale zamawiam. Niezawodny i stabilny zapas. A sprzedawca jest bardzo profesjonalny.

—— Melnik Irina Aleksandrovna

Zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom czuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Zaproszenie na wystawę piękności Intercharm w Rosji
najnowsze wiadomości o firmie Zaproszenie na wystawę piękności Intercharm w Rosji
#Ogłoszenie#

Tak się cieszę, że mogę wziąć udział w InterCharm w dniach 24-27 października 2018 r. W Moskwie .
Numer stoiska : 13 E54.
Pokazuje nie tylko najnowszy instrument PMU, pigment i akcesoria. Co ważne, nasz profesjonalny nauczyciel makijażu permanentnego przyjdzie z nami, aby pokazać piękno makijażu permanentnego z Chin. Serdecznie witamy Twoją wizytę. Nie mogliśmy się doczekać, żeby cię zobaczyć.

Guangzhou NuoJo Beauty Equipment Co, Ltd. została założona w 2005 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych kosmetyków do makijażu. W tym maszyna do makijażu permanentnego, pigment do tatuażu, microblading, akcesoria do tatuażu i tak dalej. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Obecnie firma opracowała niezależnie marki "FAMISOO" specjalizujące się w makijażu permanentnym. Obsługiwany przez doświadczony zespół techniczny i obsługi klienta, FAMISOO zdobywa znakomitą reputację na rynku chińskim i posiada oddziały w całym kraju. Serdecznie zatrudniamy Cię jako naszego międzynarodowego agenta lub dystrybutora.

Jako wiodący dostawca usług OEM i ODM w branży tatuażu i makijażu permanentnego obsługiwaliśmy ponad 300 marek w Chinach. Z biegiem lat, szybko rośniemy na rynku globalnym; ponad 30 marek z różnych firm przetworzyło swoje produkty do makijażu permanentnego w naszej fabryce. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych ze wszystkimi klientami na całym świecie.

Pub Czas : 2018-10-17 11:44:17 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Kevin Lin

Tel: 0086-18620884802

Faks: 86-20-22954585

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!